Alex Datema over Natuurinclusieve Landbouw te gast bij Hei Heg en Hoogland

Even een schetsje: Alle ANV’s in Midden Brabant zijn aangesloten bij Collectief ANB Midden Brabant. De 40 Collectieven in Nederland zijn samen verenigd in de stichting Boerennatuur. Hun voorzitter Alex Datema kan als geen ander vertellen over de toekomst van de landbouw in Nederland.

Boerennatuur ziet de toekomst van het Nederlandse agrarisch bedrijf liggen in integrale bedrijfsplannen, agrarische ontwikkeling inclusief zorg voor de omgeving, in de vorm van Landschapsbeheer, Natuurbeheer en Waterbeheer. Zou dat ook in Brabant mogelijk zijn? Kunnen ook burgers hier een rol in spelen?

Alex laat zijn aanstekelijke licht schijnen over deze en dergelijke vraagstukken en gelukkig is hij ook een man van de praktijk!

Ω   18 januari 20.00u café De Hospes Strijperstraat 46 in Leenderstrijp

Ω   Interesse? Kijk dan hier:  uitnodiging 2018 01 18 HHH

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.