Coaches NatuurInclusieve Landbouw (NIL) stellen zich aan u voor

Provincie Noord Brabant stelt zich ten doel een 40-tal bedrijven te helpen de stap naar NatuurInclusief in te zetten. Zij reserveert geld, kennis en waar mogelijk grond om in te zetten voor deze voorbeeldbedrijven.

Collectief Midden Brabant heeft, op initiatief van de Provincie, een drietal coaches benoemd om met u te onderzoeken of omschakeling naar NatuurInclusieve Landbouw voor uw bedrijf perspectief biedt. Intrinsieke motivatie is van belang en de focus blijft gericht op een rendabel bedrijf.

Bent  u geinteresseerd? Dan kunt u zich melden bij een van de coaches voor Midden Brabant, zie hieronder.

De coaches stellen zich graag aan u voor:

   Henk Antonissen                                           Leende                                                                               

Henk coordineert de adviseurs NIL en coacht zelf ook.

Henk zegt: ‘Natuurinclusieve landbouw is voor veehouders zeker het overwegen waard. Mits het past bij ondernemer en bedrijf kan het een bouwsteen opleveren naar een robuuste toekomst, ook voor de jonge boer’

0647003834                    antonissenadvies@gmail.com

 

    Toon Jansen                                                       Waalwijk

voormalig leraar MAS Boxtel, weidecoach, kringlooplandbouw.

Toon vertelt:

‘Ik wil graag een bijdrage (blijven) leveren aan het totstand-komen van een duurzame landbouw in Brabant. Hierbij staan de individuele eigenschappen en kwaliteiten van de onder-nemer centraal en geeft de locatie waar het bedrijf gevestigd is de mogelijkheden aan. Het is telkens opnieuw een uitda-ging om hierin de juiste balans te vinden.’

0416-339336                   06-23373923                      toonj@xs4all.nl


    Frans Verouden                                                 Middelbeers

Frans noemt zichzelf:  ‘Gebiedsverbinder’ en ‘Adviseur duurzaamheid en transitie’

Frans zegt: “Meld je aan! Samen zoeken we naar de mogelijkheden van NatuurInclusieve Landbouw voor jouw onderneming”

06-26906981                     info@fransverouden.nl

 

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.