Locatie bekend voor Pilot Waterschap

Waterschap de Dommel en Collectief Midden Brabant hebben samen een Pilot voor ANV Kempenland in het leven geroepen om de blauwe diensten te stimuleren. Zij hebben hun best gedaan om in zeer korte tijd alle betrokkenen aan te schrijven en uit te nodigen voor een informatieavond over deze pilot. Mochten zij u gemist hebben, komt u gerust toch naar de informatieavond om te zien wat de pilot voor u kan betekenen.

woensdag 13 januari, 20.30u

Kanoboerderij de Reusel

Heizenschedijk 1, 5066 PL Moergestel

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.