Brabantse Biodiversiteitsmonitor Melkveehouderij biedt kansen

Goed nieuws voor Brabantse melkveehouders met rundvee. Vanuit ‘Brabants Bodem’, een project van ‘Van Gogh Nationaal Park i.o.’ (VGNP) is een Brabantse versie ontwikkeld van de landelijke Biodiversiteitsmonitor Melkveehouderij. Vijfenvijftig Brabantse Melkveehouders hebben hieraan meegewerkt.

Duurzaamheid beloond
De regeling beloont melkveehouders op basis van 13 handzame duurzaamheidsindicatoren. Het project loopt voor een periode van drie jaren. Deze drie jaren worden benut om de regeling aan de markt over te dragen, zodat de beloning zelf ook duurzaam wordt.

Uitvoering
Werving van deelnemers en uitvoering van de regeling is in handen van de Brabantse Collectieven West- en Midden-Brabant.

Meer info en aanmelden:
Inschrijven kan tot 26 februari. Er zijn 145 plaatsen, deelname gebeurt op grond van selectiecriteria, zie website Collectieven Brabant. Melkveehouders binnen het Van Gogh Nationaal Park i.o. hebben voorrang.

Meer weten: klik hier

Direct aanmelden: klik hier

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.