Eekhoorn veilig naar de overkant

Wat is hier aan de hand?

Niet alleen in de agrarische sector, maar ook in de gebouwde omgeving moet volgens de Flora- en Faunawet rekening gehouden worden met de impact van maatregelen op natuur en milieu. Om verdere versnippering van natuurgebieden te voorkomen of te verzachten komt men soms op onconventionele ideeën.

Nelis Klaasen stuurde een foto in van een bijzondere constructie over de Kempenbaan-West om de Eerselse eekhoorns in staat te stellen bij de Knegselse collega’s koffie te gaan drinken. Eikeltjeskoffie dan.

Rond Den haag werd al eerder een eekhoornbrug gerealiseerd. Haagse eekhoorns keken lang de kat uit de boom, maar blijken nu toch gebruik te maken van deze voorziening.

Wie stuurt ons een foto van een eekhoorn die de sprong waagt over de Kempenbaan?

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.