Wie verdient volgens u de ZLTO initiatiefprijs 2016?

De genomineerden voor de ZLTO Initiatiefprijs en ZLTO Publieksprijs 2016 zijn bekend! Naast Zorgboerderij Giersbergen, en Uitbanning BVD (Bovine Virus Diarree) is ook landcoöperatie dal van de Kleine Beerze uit onze eigen regio genomineerd.

U kunt nog stemmen voor uw favoriet tot en met 19 oktober: klik hier.

De ZLTO Initiatiefprijs wordt dit jaar voor de veertiende keer uitgereikt. Met de prijs ondersteunt ZLTO ondernemers met vernieuwende en originele initiatieven. De winnaar wordt bekend gemaakt tijdens de Dutch Agri Food Week. Dit evenement vind plaats van 12 tot en met 25 oktober.

De genomineerden –  Zorgboerderij Giersbergen, Uitbanning BVD Zeeuws-Vlaanderen en Landcoöperatie Dal van de Kleine Beerze – maken kans op de ZLTO Initiatief Juryprijs en op de ZLTO Initiatief Publieksprijs. Beide prijzen zijn goed voor een bedrag van  € 2.500.

 

 

 

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.