Landcoöperatie Dal van de Kleine Beerze

De landcoöperatie is aan het kijken hoe er meer leden- en ledenbetrokkenheid kan ontstaan. Onder andere de hoge prijs van een certificaat zijn soms een belemmering. Afgelopen tijd hebben bestuur en leden samen gebrainstormd hierover.

De komende tijd zal deze het nieuwe model langzaam vorm moeten krijgen. Er wordt daarbij ook gekeken naar landelijk bekende initiatieven als ‘Aardpeer’ en ‘Land van Ons’. Daarnaast wordt er hard gewerkt aan een plan om aan de Donk in Vessem een groter gebied te ontwikkelen naast het stukje grond dat in eigendom is van de LC. Er wordt gekeken of door afwaarderen in het Ondernemend Natuur Netwerk Brabant middelen zijn te verkrijgen om door te ontwikkelen.

Meer info: https://dalvandekleinebeerze.nl/

groeten van Jorrit

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.